Lanksčių ortakių vėdinimo sistema
Lanksčių ortakių vėdinimo sistema skirta individualiesiems namams, butams ar gyvenamiesiems pastatams, kuriuose ribota erdvė skirta vėdinimo sistemoms įrengti.

Lankstūs ortakiai gali būti naudojami renovuojant pastatus, kai nesuplanuota vieta rekuperacinei vėdinimo sistemai. Ortakių išorinis skersmuo – 75 mm, pajungimo dėžių aukščiai maži, todėl sistema yra kompaktiška ir taupo erdvę.

Lanksčius ortakius galima tiesti sienose, lubose, grindyse, izoliaciniuose, apdailiniuose sluoksniuose ar išorinėje fasado pusėje, juos apgaubiant termoizoliaciniu sluoksniu. Ortakiai pakankamai standūs, todėl vėdinimo komponentai gali būti įleidžiami ir į betono liejinį.
 

Sistema yra lanksti, paprasta apeiti nenumatytas kliūtis. Ją sudaro nedidelis komponentų skaičius, nereikalingi specialūs įrankiai, fasoninės detalės, todėl ji yra nesudėtinga, lengvai bei paprastai montuojama.

Ortakiai gaminami iš žmogaus sveikatai nekenksmingos ir bekvapės medžiagos polietileno (polyethylene PE), kuris specialiai užsakomas su antistatiniais ir antibakteriniais priedais. Vidinėje lankstaus ortakio pusėje nesikaupia dulkės ir mikroorganizmai. Lanksčių ortakių vėdinimo sistema yra švari ir saugi.

Techninius duomenis rasite čia.