Valdymo automatika KOMFOVENT


Visiškai integruota automatika KOMFOVENT užtikrina saugų ir patikimą vėdinimo įrenginių veikimą, kontroliuoja nustatytus sistemos parametrus ir optimizuoja įrenginio eksploatacines sąnaudas.
Visi valdikliai yra lengvai ir patogiai valdomi, turi vartotojui draugišką meniu, spalvotame, lietimui jautriame LCD (skystųjų kristalų) ekranėlyje galima stebėti veikimo parametrus bei keisti nustatymus.
rekuperatoriai, rekuperatorius, vėdinimas

DOMEKT vėdinimo įrenginiai

KOMFOVENT DOMEKT serijos vėdinimo įrenginiai skirti gyvenamųjų patalpų, kurių bendras plotas yra 40-250 m² (butų, individualių namų, renovuojamų patalpų), vėdinimui.

Vėdinimo įrenginiuose sumontuotas rotacinis šilumokaitis tiekiamam orui šildyti panaudoja šilumą iš šalinamo oro. Taip sutaupoma iki 85% įprastai orui šildyti sunaudojamos energijos. Įrenginys su dvigubu plokšteliniu šilumokaičiu sutaupo iki 90% energijos. Dėl nedidelio energijos sunaudojimo daromas mažesnis poveikis aplinkai, o tylus įrenginių darbas užtikrina komfortiškas sąlygas.

Itin kompaktiškų matmenų DOMEKT serijos įrenginiai nesunkiai sumontuojami. Jie pritaikyti sujungimui su virtuviniu gaubtu.

Vėdinimo įrenginiai su integruota automatika yra visiškai paruošti montavimui – tik įjunk ir naudokis!


    DOMEKT serijos vėdinimo įrenginių privalumai ir nauda:
  • Sveiko mikroklimato užtikrinimas – švarus ir šviežias patalpų oras;
  • Nedidelis energijos sunaudojimas;
  • Efektyvus energijos atgavimas – iš šalinamo oro atgaunama iki 90% šilumos;
  • Kompaktiški matmenys bei universalios apžiūros pusės – įrenginiai lengvai sumontuojami;
  • Tylus įrenginių darbas;
  • Paprastas ir patogus įrenginių valdymas;
  • Atliekamos dvi funkcijos: patalpų vėdinimas ir oro ištraukimas nuo kaitlentės.