Apie įmonę

KOMFOVENT prekinis ženklas
KOMFOVENT yra registruotas prekinis ženklas, vienijantis visą UAB AMALVA gaminamą vėdinimo įrangą. KOMFOVENT garantuoja komfortišką ir sveiką mikroklimatą, reikalingą žmonių puikiai savijautai, sveikatai bei efektyvesniam darbingumui užtikrinti. Rūpinamės savo gaminių kokybe ir patikimumu. Tikime, kad su mūsų gaminama įranga yra pasiekiami efektyviausi vėdinimo sprendimai, todėl sakome, kad KOMFOVENT – VEIKIA TINKAMAI.

Įmonės istorija
UAB AMALVA, gaminanti KOMFOVENT vėdinimo įrangą, buvo įkurta 1997 metais Vilniuje. Įmonė veiklą pradėjo gamindama vėdinimo sistemas. 1999 metais įmonė išplėtė savo asortimentą, pradėjo gaminti vėdinimo įrenginius, kurių našumas siekė 50-100 000 m³/h.
Sėkmingai auganti įmonė deda visas pastangas, kad galėtų patenkinti klientų poreikius, todėl nuolat tobulinami esami produktai ir kuriami nauji. Įmonėje dirba daugiau nei 400 darbuotojų, bendras gamybinis plotas siekia 30 000 m². Su įmonės veikla siejama aukšta kokybė, pagarba gamtai bei atsakomybė už geresnį ir švaresnį pasaulį, profesinė gerovė ir saugumas. Įmonėje įdiegta kokybės valdymo ir aplinkosaugos sistema, atitinkanti LST EN ISO 9001:2008 ir LST EN ISO 14001:2005 reikalavimus, o gaminama įranga  pripažinta atitinkančia tarptautinius EUROVENT standartus.

Vystymasis
1999 metais atidaryta susijusi įmonė Rygoje AMALVA BALTIJA, kur yra sandėliai, prekybos padalinys bei gamybos cechas.
2002 metais įkurta įmonė Maskvoje. 2007 metais buvo atidaryta ugnies vožtuvų gamykla Riazanėje, Rusijoje.
2012 metais Minske buvo atidaryta susijusi įmonė „Komfovent“, prekiaujanti UAB AMALVA gaminama įranga Baltarusijoje.
2015 metais buvo atidarytos prekybos įmonės Geteborge, Švedijoje ir Vilberte, Vokietijoje.


Kasmet skiriama investicijų naujoms technologijoms, įrengimams bei personalo mokymams, nes visa tai padeda išlaikyti aukštą gaminių kokybę. Kvalifikuoti inžinieriai ir savo sričių specialistai sėkmingai pritaiko iš užsienio partnerių įgytą patirtį ir todėl galime pasiūlyti geriausius techninius sprendimus. Įmonės augimas mums reiškia  augimą drauge su savo klientais, bandant suprasti ir įgyvendinti jų norus. Tik dirbdami drauge su savo partneriais mes galime judėti pirmyn ir siekti vis didesnių tikslų.